Poznajmy się 2

Witaj w moim analogowym świecie!

 

Mam na imię Kasia i jestem mamą dwóch pieronów, żoną i rodowitą zakopianką, z czego jestem bardzo dumna :) Od kilku lat mieszkam w Warszawie, niemniej każdą wolną chwilę spędzam w górach, które kocham tak samo jak zimę i narty. A teraz staram się zarazić miłością do sportu i przebywania blisko natury moje córki.

 

Nie potrafię usiedzieć na miejscu, ciągle mnie nosi i rozpiera energia. Od zawsze coś organizuję, lubię planować i ogarniać chaos. Zdarza mi się nie nadążać za moimi pomysłami, ale mam ambitny plan zarażania Was zajawką do papieru, piękna i odręcznego pisma, więc zakasałam rękawy i cisnę.

 

Messless to spełnienie jednego z moich marzeń, połączone z pasją do organizacji i miłością do papieru.

 

Kiedy kilka lat temu urodziła się moja pierwsza córka, zastanawiałam się, jak połączyć pracę na etacie z opieką nad nią, żeby móc spędzać wspólnie jak najwięcej czasu i jak najczęściej wyjeżdżać w góry, z których pochodzę i gdzie najlepiej się czuję. Nie było to proste, więc uznałam, że być może jest to doskonały moment, aby stworzyć coś swojego, a pomysł na pierwszy produkt - „Moją małą księgę zdrowia”, podsunęła mi moja własna potrzeba. Ze względu na kłopoty zdrowotne córki i związane z tym liczne badania gromadziłam coraz więcej dokumentów medycznych i mnóstwo karteczek z zapiskami od lekarzy. Brakowało mi dobrego organizera, który pomógłby mi w uporządkowaniu i przechowywaniu tego wszystkiego w jednym miejscu. Chciałam też mieć możliwość zabierania organizera w podróż, lub zostawienia go dziadkom, aby w razie potrzeby mieli pod ręką wszystkie ważne informacje zdrowotne dziewczynek.

 

Moja Mała Księga Zdrowia to efekt ponad dwóch lat pracy i dopieszczania każdego detalu. To moje trzecie dziecko, od którego na dobre rozpoczęła się moja przygoda z prowadzeniem małej, rodzinnej manufaktury papierniczej. Moje produkty są efektem pasji, kawału wkładanego w nie serca i ręcznej roboty. Wszystkie powstają lokalnie - od projektu, do drukarza i introligatora.

Miłego dnia!